Oferta

Opakowania BIG-BAG

Stały rozwój firmy oraz potrzeby naszych Klientów odnośnie pakowania produktów sypkich zmobilizował nas do uzupełnienia naszej oferty i wprowadzenia opakowań typu BIG-BAG.

Elastyczne kontenery typu BIG-BAG, „FIBCs” czy też „WORKI JUMBO” to opakowania wykonane z elastycznej tkaniny, przeznaczone do transportu, przechowywania i składowania produktów sypkich.

Zwykle oferowane worki wykonywane są z tkaniny polipropylenowej powlekanej polietylenem lub niepowlekanej – oddychającej. Rodzaj zastosowanej tkaniny uzależniony jest od produktu, jego ciężaru, oraz współczynnika bezpieczeństwa.

Ze względu na specyfikę produkcji, wdrożony system ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 22000 oferujemy opakowania najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy opakowania jedno, dwu i czterozaczepowe o różnych konstrukcjach i rozwiązaniach napełniania i opróżniania opakowania:

a) standardowe
b) służące do przechowywania i transportu materiałów niebezpiecznych
c) Q-bagi – worki z wewnętrznymi stabilizatorami kształtu utrzymującymi po zasypaniu swój kształt, co minimalizuje zajmowaną powierzchnię magazynową oraz poprawia stabilność opakowania.
d) elektrostatyczne, tzn przeznaczone do załadunku lub transportu materiałów wywołujących pojawianie się ładunków elektrostatycznych.

Opakowania BigBag