Poznaj nas bliżej

zespół DM FADEN

Od 16 lat dostarczamy produkty i usługi umożliwiające rozwój firm produkcyjnych.

Główna siedziba firmy DM Faden mieści się w Strefie Przemysłowej Murowanej Gośliny, pod Poznaniem. W naszej ofercie znajdują się opakowania Big bag, worki PP, zaszywarki, taśmy oraz nici. Priorytetem jest dla nas zabezpieczenie ciągłości produkcji u naszych Klientów. Stale dbamy więc o jakość naszych produktów i dopasowujemy je do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Dzięki temu utrzymujemy długoletnią współpracę z naszymi Klientami z Polski i zagranicy, niezmiennie ciesząc się ich zaufaniem.

Nasze Wartości

PARTNERSTWO

Twoja satysfakcja i rozwój firmy są dla nas priorytetem. Stworzymy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy i na każdym etapie zadbamy o realizację usługi.

TERMINOWOŚĆ

Wiemy jak ważne są w Twojej firmie terminy, dlatego przykładamy dużą wagę do sprawnej realizacji zamówień. Szybko odpowiadamy na potrzeby serwisowe tak, by Twoja firma mogła działać bez przeszkód.

BEZPIECZEŃSTWO

Dostarczamy maszyny dostosowane do Twojej produkcji. Nasz wykwalifikowany zespół serwisantów zadba o to, by działały wydajnie i bezawaryjnie.

JAKOŚĆ

Wierzymy, że w tym tkwi źródło sukcesu dobrej firmy. Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości, które zagwarantują udaną produkcję i satysfakcję Twoich Klientów.